Zaznacz stronę

Oklejamy!

Twój pojazd to Twoja wizytówka i Twojej firmy!

O NAS

Podejmując się kolejnego zadania skupiamy się na wizerunku i ostatecznie zadowoleniu zamawiającego. Nieważne czy jest to montaż folii na szybach małego salonu fryzjerskiego, czy oklejenie całej floty dużej firmy budowlanej lub transportowej. Chcemy zaoferować wysoką jakość realizacji oraz dobrą relację od pierwszego spotkania do kolejnej wspólnej przygody z oklejaniem.

N9wrapping to część firmy N9 zajmująca się tematyką oklejania i ochrony pojazdów takich, jak auta osobowe, dostawcze, vany, busy, pickupy, auta sportowe, auta elektryczne, pojazdy ciężarowe, autokary wycieczkowe, ciągniki siodłowe, traktory, pojazdy specjalne (koparki, koparko-ładowarki, pługi śnieżne, auta komunalne, karawany pogrzebowe). Oklejamy też łodzie, jachty, motorówki, skutery wodne, katamarany, żaglówki, samoloty, szybowce, paralotnie.

Montujemy również na szybach wewnątrz budynków, często jest to folia matowa lub szroniona zwiększająca prywatność w biurze. Oklejamy także na zewnętrznym szybach, z reguły jest to folia OWV, dzięki której nadruk jest widoczny od zewnątrz, a od środka zachowana jest widoczność przez szyby. Zdobyliśmy także doświadczenie w zleceniach nietypowych, gdzie usługa wykonana była kilkaset kilometrów poza granicami Polski lub na terenie zakładów produkcyjnych.

 

Montaż odbywa się zarówno w wyznaczonym przez nas miejscu oraz u zamawiającego. Zdarza się, że nie ma możliwości dostarczenia do nas pojazdu, łodzi, samolotu itp. lub ze względu na bezpieczeństwo, wtedy nasze działania realizujemy we wskazanej nam hali, czy garażu prywatnym. Nie jest to dla nas problemem, podchodzimy do zleceń elastycznie. Zdarza się, że montaż może być wykonany tylko wieczorem lub w weekendy, co również jest u nas możliwe.

O różnicy we współpracy z N9 decydują ważne dla nas szczegóły, które tworzą jakość. Montaż wykonują doświadczeni i dokładni specjaliści, którzy mieli do czynienia z bardzo wymagającymi firmami. W naszej pracy wykorzystujemy materiały od renomowanych producentów (3M, Oracal, Avery, Mactac). Kolejnym detalem jest nastawienie na najwyższą możliwą szczegółowość projektów używając profesjonalnego oprogramowania.

Jeśli możemy w czymś pomóc, czekamy na kontakt!